Нажаль. Продавець відразу зв'язався і відправив. Але товар не вартий. Склався на першій дірці в самому простому шкіряному ремені. наступну дірку вже довелося вигризати. не знаю, навіщо витратив 270. Якась жесть, що руками гнеться у всі боки.. Теоретично, коли воно все гнеться в різні боки, то можливо його можна і вирівняти, але очевидно, що дірку не прокусиш. Воно не витримує навантажень Це хіба жувати той ремінь..
Швидко, якісно, безпечно,
Нажаль. Продавець відразу зв'язався і відправив. Але товар не вартий. Склався на першій дірці в самому простому шкіряному ремені. наступну дірку вже довелося вигризати. не знаю, навіщо витратив 270. Якась жесть, що руками гнеться у всі боки.. Теоретично, коли воно все гнеться в різні боки, то можливо його можна і вирівняти, але очевидно, що дірку не прокусиш. Воно не витримує навантажень Це хіба жувати той ремінь..