
-32%
Meilong cube 5x5 MF8890 | Кубик Рубіка 5х5 Мейлонг
329 ₴
224 ₴
+380 (97) 843-80-40
- Готово до відправки
- Код: 136497
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Meilong 5x5 - куб нового покоління, що поєднує в собі видатну продуктивність і доступну вартість. Ця бюджетна п'ятірка забезпечує приємне і м'яке обертання, роблячи процес складання ще більш захопливим.
Внутрішня будова Meilong 5x5 ефективно запобігає випаданню деталей під час складання, забезпечуючи плавний і безперервний досвід використання. Цей куб ідеально підходить для початківців куберів, має приємні кольори, якісне обертання, і, при цьому, маючи досить доступну ціну.
Meilong 5x5 від MoYu - топова модель у лінійці бюджетних кубів. Його легке, швидке і приємне обертання з легкістю веде куб до завоювання популярності серед куберів початкового рівня. Зі зручними розмірами (62 мм) і легкою вагою (128 г), цей куб також має матове покриття для комфортного і надійного хвата.
Meilong 5x5 стає лідером у сегменті бюджетних п'ятірок, маючи неперевершене поєднання якості, продуктивності та доступності.
Побачити більше Кубиків Рубика з нашого асортименту можна тут.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoYu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність магнітів | Ні |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 5x5 |
| Стан | Новий |
| Тематика | Кубик Рубика |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 7 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 224 ₴





